Zaprojektuj wymarzony T-shirt!

Posted on 16/11/2018 9:16am

Znasz to uczucie, gdy koleżanka pojawia się na imprezie w sukience takiej samej jak twoja? Lub gdy na uczelni zauważasz kolejnego właściciela identycznego płaszcza? Świadomość, iż nie jest się oryginalnym pewne osoby może zaboleć. Czy w w obecnych czasach istnieje miejsce na oryginalność?


Zdecydowanie. Dbanie o zachowanie własnego stylu zapewne nie przychodzi łatwo, jednak wystarczy odrobina wysiłku. Zwłaszcza, że coraz śmielej zaczynamy odchodzić od przekonania o kopiowaniu trendów.
koszulki ze śmiesznymi nadrukami
Author: Luis Tamayo
Source: http://www.flickr.com
Ubierając się, zaczynamy więcej myśleć, dobierać odzież, akcesoria w zgodzie własnym stylem. Porozumiewać się z ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażać siebie, manifestować swoje poglądy czy zainteresowania.

Jeżeli masz ochotę zgłębić informacje na przedstawiany wątek, to odsyłam do linka (https://www.soufeel.pl/) gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych danych, które dokładnie opisują temat.


W dzisiejszych czasach nawet popularny T-shirt przestał być nijaką koszulką. Przykładem tego jest sitodruk na koszulkach, za którego pomocą w parę chwil wykreujemy koszulkę własnego projektu. To naprawdę bardzo proste! Niezbędny jest projekt, a już następnego dnia możemy cieszyć się powstałą\wyprodukowaną tylko z myślą o nas koszulką. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, iż taki T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Firma przewidziała sytuację, iż nie każdy jest stworzony do projektowania, nie do końca posiada pomysł na koszulkę i może przerażać go wizja skomplikowanego procesu projektowania. Nic bardziej mylnego. Mogą w tym pomoc koszulki reklamowe, które sprawią, że będziemy prezentować się naprawdę wyjątkowo. Toteż tworzenie koszulek jest dziecinnie proste.


Koszulki z własnym nadrukiem to również świetny pomysł na upominek dla najbliższych. Nie musimy się martwić, że podarunek nie zostanie wykorzystany, gdyż T-shirty noszą obecnie wszyscy, i wnukowie i dziadkowie. Dla małego fana motoryzacji może być to zdjęcie szybkiego auta, dla ukochanego dziadka, motyw odpowiadający pasji obdarowanego.

Obecnie T-shirt to jeden z najbardziej kultowych elementów garderoby. Możemy go nosić wszędzie – do pracy, na uczelnię, do klubu. Nie kojarzony jest już tylko ze stylem sportowym, choć cały czas pełni swoją zasadniczą funkcję – jest komfortowy i wyraża nasz styl.

Tags: T-shirt, koszulki