Z jakiego powodu panie tak ochoczo zakupują okrycia w szmateksach

Posted on 18/09/2017 6:56am

Wielkie strojnisie wiodą prym w chodzeniu na zakupy, a szczególnie do butików z odzieżą. Późnojesienne palta czy letnie sukienki nie są towarem deficytowym, ale w markowych sklepach ich cena staje się dość wygórowana - wystarczy popatrzeć na metki w trakcie posezonowych promocji, aby przekonać się, ile zarobkują na nas subiekci.


sklep z ciuchami
Author: Maya-Anaïs Yataghène
Source: http://www.flickr.com
Z tej właśnie przyczyny wiele osób decyduje się na zakupy w lumpeksach, które stają się teraz licznie odwiedzane przez przedstawicielki płci żeńskiej w młodzieńczym i dojrzałym wieku. Niewielka cena nie bywa jednakże jedynym powodem, dla którego pod drzwiami takich sklepów odzieżowych ustawiają się tuż przed ósmą spore kolejki.

Pragnąc i planując otworzyć własny second-hand, należy sobie wygooglować dobrego dostawcę towaru. W tym celu warto zorientować się, gdzie w okolicy zlokalizowane są duże hurtownie odzieży używanej. Takie miejsca będą obfitować w oryginalne ciuchy, których nasi nabywcy nie kupią w żadnym innym sklepie - klik!. A legendarne, krótkie kurtki skórzane czy wiecznie modne jeansy, wystawione na pokaz w witrynach sklepów, będą działać na przechodzących trotuarem niczym lep na muchy.

Dobrze zaopatrzone hurtownie (hurtownie biżuterii) odzieży używanej są w stanie zapewnić nam krociowe zyski jeszcze na inny sposób. Do każdych odzień wierzchnich potrzebne są dodatki: torebki, apaszki, a także obuwie (sprawdź odzież używana hurtownia). Niektóre osoby będą wizytować ciucholandy, bo szukają nieoklepanych, designerskich dodatków do swoich świeżo zakupionych ubrań - kliknij tu. Wybrane okazje (rendez-vous, zloty absolwentów liceów) wymagają, aby wyglądać szałowo, a są i takie panie, które na co dzień również cenią sobie nieco ekstrawagancki wygląd. Warto więc już na początku przekonać się, czy upatrzona przez nas hurtowania jest na tyle duża, że proponuje i taki asortyment.

Kolejki, które jesteśmy w stanie zauważyć przed ciucholandami nawet na 30 minut przed ich otwarciem, z jednej strony w dużej mierze dziwią obcokrajowców, a z drugiej unaoczniają mieszkańcom naszego kraju, jak dochodowy bywa to interes. Sukces oczywiście nie jest uzależnione tylko od wyboru dostawcy, którymi stają się hurtownie odzieży używanej. Konieczna będzie dobra lokalizacja, gdzieś w centrum miasta, uśmiechnięci i znający się na najnowszych trendach pracownicy, a także... odrobina szczęścia.

Tags: moda, ciuchy, Hurtownie, second-hand, odzież używana

Source: Scand-all