upiększanie przeróżnych części ciała

Posted on 28/06/2018 7:15am

Istnieje grupa osób, która kocha ozdabiać rozmaite części ciała. Nagminne stało się tatuowanie, przekłuwanie skóry, czyli piercing. Piercing nie sprowadza się jedynie do tradycyjnych przekłuć uszu, a polega przede wszystkim na praktykowaniu przekłuć w osobliwych punktach ciała, w nosie, brwi, sutkach, okolicach ust, w pępku, a również w narządach płciowych. Wykonanie piercingu ciała trwa z zasady parę minut. Na ów zabieg składa się przebicie skóry, także założenie kolczyka. W przekłute lokalizacje wprowadza się kolczyki skonstruowane najczęściej z tytanu. Kolczyki z takich materiałów jak stal chirurgiczna, plastik, kość, drzewo, szkło, koral, srebro powinno się nakładać dopiero po całkowitym wygojeniu przekłutego punktu.

Bardzo ważne są materiały z którego stworzono kolczyki do nosa. Należyta pielęgnacja po przekłuciu i przez pełny okres gojenia umożliwiają bezpieczeństwo. Należy pamiętać, że tylko kolczyk, które są poddane przebiegowi sterylizacji powinny być nakładane na przekłucie. Coraz to większą sławą cieszą się tunele, jakie rozciągają płatki uszne czasem do średnicy kilkudziesięciu centymetrów. Okres gojenia rany połączonej z założeniem piercingu uzależniony jest czystości, pielęgnowania, lokalizacji przekłuwania, czy materiału z którego zbudowany jest kolczyk (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne-495.html) (informacje).

zbliżenie - moda
Author: Ramón Portellano
Source: http://www.flickr.com
Poniektóre dekoracje zagwarantowane są jedynie dla dziewczyn. Łańcuszki na brzuch mogą być ozdobą na na plaży, bądź basenie, wyśmienicie wygląda w zestawieniu z bikini. Owego rodzaju biżuteria jest także dobrym pomysłem dla dziewczyn, które zawodowo zajmują się tańcem brzucha, albowiem łańcuszek cudownie zaznacza talię. Jest również szansa zamówienia łańcuszka własnego projektu. Taką biżuterię jest możliwość także zamówić przez internet.

Możemy także dopasować akcesoria takie jak małe wisiorki ulokowane przy zapięciu. Przy kupowaniu takiego rodzaju biżuterii trzeba zwrócić wyjątkową uwagę na parę detali. Przede wszystkim na skręcenie i naturalnie na długość. W polskim klimacie nie ma wielu okazji do pokazywania takiej ozdoby ze względu na warunki pogodowe. Jednakże powinno się nakładać go chociażby okazjonalnie (strona www)