Marka Desigual stawia na żywe barwy i oryginalne wzory, sukienki tej firmy bez problemu wyróżniają się na ulicy

Posted on

Desigual to wyjątkowo popularna hiszpańska marka, która od kilku lat szturmem zdobywa krajowy rynek. Ubrania Desigual przeznaczone są dla osób, które tryskają pozytywną energią i lubią twórcze spędzanie wolnego czasu. W asortymencie sklepów znajdziemy ubrania dla kobiet i mężczyzn oraz najróżniejsze dodatki.

malowidło - kobiety
Author: Jan Kraus
Source: http://www.flickr.com
Oferowane w butikach desigual sukienki charakteryzują się wielością barw i faktur. Produkty tej firmy zupełnie nie są minimalistyczne. Twórcy wybierają ekspresyjne kolory oraz roślinne motywy. Jeśli więc przyciągają nas ubrania pozwalające dokładniej się wyrazić, to na pewno odnajdziemy tutaj coś dla siebie. Sprzedawane w sklepach desigual torebki nie są tylko użyteczne, ale też bajecznie barwne. Na dworze na pewno będą się wyróżniały. Jedną z fundamentalnych wartości, jakim hołdują designerzy marki, jest łączenie ze sobą rozmaitych kolorów na zupełnie oryginalne sposoby. Najprawdopodobniej żadna inna marka nie jest tak bezkompromisowa, jeśli idzie o podejście do kolorów.

Dzisiaj mnóstwo osób przez odzież wyraża swoją indywidualność i nastrój, w jakim aktualnie się znajdują. Zakładając produkowane przez firmę Desigual sukienki dobitnie oświadczamy, że jesteśmy pełni witalności i posiadamy pozytywne nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości. Kiedy już znajdziemy idealnie dopasowaną kreację, warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Sprzedawane w sklepach Desigual torebki będą w sam raz na wszystkie okazje – da się je nosić do pracy oraz na spotkania ze znajomymi. W dodatku firma sprzedaje również przepiękne spódnice, modne dżinsy czy odzież sportową oraz bikini. Takie ubrania spowodują, że z pewnością będziemy widoczni w tłumie.

Desigual często pracuje z renomowanymi designerami, by tworzyć swoje niepowtarzalne kolekcje. W 2011 roku marka podpisała kontrakt z renomowanym Cirque du Soleil – wynikiem tego stała się wspaniała kolekcja 60 produktów zainspirowanych zagadkową atmosferą tego cyrku. Rokrocznie Desigual oferuje w swoich salonach ponad tysiąc nowych modeli ubrań i dodatków. Sklepy marki funkcjonują w ponad 50 państwach na całym globie, a siedziba znajduje się w Barcelonie.