Lubiąca ruch kobieta, czyli co można na siebie założyć

Posted on 10/08/2018 4:11pm

Obecnie coraz więcej osób stawia na naprawdę aktywne spędzanie wolnego czasu. Wycieczki w góry stały się normą. Dni, w które nie pracujemy nie spędzamy już na łóżku, oglądając następny serial. Wybierając się na wycieczkę w góry, należy jednak pamiętać o dobrze wybranym wyposażeniu. Odpowiednie buty i odzież zapewnią nie tylko wygodę i dobry wygląd, ale także bezpieczeństwo.

selfie - moda
Author: Luiz Fernando Reis
Source: http://www.flickr.com
kadr - moda
Author: César
Source: http://www.flickr.com
Podstawą dla każdej wędrówki po górach są doskonałej jakości buty trekkingowe. Przytoczone buty trekkingowe powinny przede wszystkim mieć odpowiednio grubą podeszwę. Za sprawą tego stopa nie będzie dotkliwie odczuwała niewielkiego nawet kamyczka, na który nadepniemy podczas wędrówki. Producenci odzieży oraz akcesoriów dla osób, które stawiają na aktywność fizyczną proponują aktualnie rozwiązania wybitnie kobiece. Przedstawicielki płci pięknej mogą wybierać między butami trekkingowymi w najróżniejszych kolorach. Wprawdzie ciągle prym wiedzie beż oraz różne odcienie brązu i granatu, ale nie znaczy to, że nie można dzisiaj znaleźć butów trekkingowych wykonanych z tkaniny w różowym kolorze. W przypadku butów na górskie wycieczki ogromne znaczenie ma także wysokość cholewki. Im większą wysokość mają góry i im bardziej skomplikowany teren, tym większą wysokość musi mieć cholewka. Dzięki temu staw skokowy skutecznie chroniony będzie przed skręceniem a także zwichnięciem. Nie bez znaczenia jest także materiał, z którego uszyto buty. Najlepsze są rzecz jasna tkaniny (szeroki wybór tkanin - www.etkaniny.pl/) nieprzemakające i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Buty trekkingowe, które błyskawicznie zaczną się przecierać nie są idealnym wyborem.

W sklepach z ubraniami dla osób aktywnych fizycznie wyszukać można także kurtki softshell damskie. Przedstawicielki płci pięknej, które interesują kurtki Softshell damskie dostają obecnie naprawdę ogromny wybór. Wybierać można między modelami układającymi się blisko sylwetki, jak i tymi, które pozostawiają całkiem niemały luz. Kurtki uszyte z myślą o kobietach z tkaniny Softshell to także cała paleta barw. Panie mają aktualnie do wyboru kurtki jednokolorowe oraz te, które wykonano z tkaniny w najróżniejsze wzory.

Bardzo modne są kurtki w barwach mocnych oraz intensywnych, które sprawiają, że nosząca je kobieta nie będzie niezauważona. Kurtki Softshell to bardzo dobry wybór dla wszystkich pań, które szukają odzieży wierzchniej najwyższej jakości.