Jakiego rodzaju stroje królują w letniej porze, jakie materiały i wzory najlepiej się wtedy sprawdzają.

Posted on 14/03/2019 7:34am

Nadejście lata to okres, kiedy w miejsce grubych płaszczy i kozaków zaczynają się pojawiać lekkie i przewiewne ubrania. Na słońce wystawia się również różne części ciała, ramiona czy nogi nabierają ładnej, brązowej barwy.

Jest także znacznie barwniej, niż w innych porach roku. W zimie niestety panują ciemne barwy, jest mnóstwo czerni, szarości i brązów, a czasami trafi się coś bardziej wesołego i kolorowego. Tymczasem lato to pełnia wesołych kolorów i barw, zarówno jeżeli chodzi o buty, jak i inne części ubrania, takie jak bluzki damskie, sukienki czy spódnice. Należy się z tego cieszyć, że przynajmniej w tym okresie na ulicach jest tak barwnie i uroczo. Sporo kobiet nawet udając się do pracy wybiera nieco bardziej swobodne ubiory, nierzadko przekraczając ustalony w firmie dress code. Ale jak za oknem będzie ponad trzydzieści stopni, a słońce cały czas praży, to tego typu ubiory są najczęściej akceptowane, chyba że za bardzo będą się jednak wyróżniać.

Chcesz ciągnąć dalej ciekawą treść? Więc nic nie powinno Ci przeszkodzić - kontynuuj czytanie (http://atgroup.com.pl/dla-restauracji/zaslony-i-firanki) na kolejnej witrynie.


powiększenie - odzież
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
odzież - kadr
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Letnie ubiory to przede wszystkim delikatność i zwiewność, bo przecież takie właśnie najlepiej się sprawdzają przy wysokich temperaturach. Koszulki niekiedy jedynie będą na cieniutkich ramiączkach, a spódnice będą więcej odkrywać niż zakrywać. Nieco inne będą także materiały, które się wykorzystuje do szycia odzieży na tę porę roku. Zwykła letnia sukienka z koronką będzie uszyta z bawełnianej tkaniny, przez co będzie odpowiednio przewiewna. Raczej na letnie stroje nie używa się grubych tkanin, te są raczej zarezerwowane na inne pory roku, szczególnie zimę oraz jesień. Coraz popularniejszy i chętnie zakładany jest także znany od wielu lat len.

Mimo że niejednej osobie może się kojarzyć z topornymi, ciężkimi ubraniami, to w czasie letnich upałów bardzo dobrze się sprawdza, a odzież uszyta z niego będzie komfortowa oraz wygodna. Jak jest ciepło to powinno się raczej unikać ubrań uszytych ze sztucznych tkanin. Często nie będą one zbyt przewiewne, więc ubierając je przy takich temperaturach można się będzie dość mocno spocić.