Co każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafce – zobacz, czy masz dobrą garderobę

Posted on 09/02/2019 7:28am

Chociaż od bardzo dawna jasne jest, iż kobiety uwielbiają modę, chcą być z nią na bieżąco i są rewelacyjne w wyszukiwaniu okazji zakupowych, wiele osób zdaje już sobie sprawę, iż mężczyzna nie musi okazać się w tym słabsza. Również lubi dobrze się ubrać i wyglądać gustownie. Stąd w dzisiejszych czasach w sklepach z odzieżą widok samotnie chodzącego pomiędzy półkami mężczyzny, nie szokuje.


skarpety
Author: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Source: http://www.flickr.com
Strój płci męskiej (www) można podzielić na 2 rodzaje – elegancki i sportowy. Jeżeli mężczyzna chce pokazać się z klasą, w jego garderobie musi znajdować się garnitur. Należy jednakże pamiętać, iż niezwykle ważne są dodatki – na przykład spinki czy krawat. A także to, co wydaje się mniej istotne, a naprawdę trzeba zwrócić na taki dodatek sporo uwagi – skarpety garniturowe. Powinny być odpowiedniej grubości, o ton jaśniejsze aniżeli zestaw garniturowy. Dobrze dobrane skarpety garniturowe są ważniejsze aniżeli wielu osobom się zdaje (wystarczy pomyśleć o połączeniu czarnego garnituru i… białych skarpet).

Przy stroju sportowym jest znacznie łatwiej. Tutaj – nawet jeżeli bierze się pod uwagę skarpety męskie – jest stanowczo większa swoboda. Skarpety męskie mogą być bawełniane lub wełny, typowej długości albo stopki (te drugie fantastycznie wyglądają z szortami). Do stroju na co dzień pasują koszulki polo, t-shirty, bluzy, golfy, kraciaste koszule, spodnie jeansowe, spodnie lniane

Aby chłopak wyglądał świetnie, musi zadbać nie tylko o ubiór główny, ale i dodatki. Bywa, że zwyczajna rzecz, może przeistoczyć się w bardzo oryginalną tylko poprzez inny kolor, lub nadruk. Ważne również aby mężczyzna w danym stroju czuł się dobrze. Oczywiście w swojej szafie powinien mieć rzeczy użytku codziennego i te na bardziej eleganckie okazje.


skarpety
Author: Frank Behrens
Source: http://www.flickr.com
Teraz domów handlowych w RP jest mnóstwo (plus gigantyczna liczna e-sklepów) i każdy ma w swej ofercie coś ciekawego dla płci męskiej. To bardzo ważna informacja dla mężczyzn, którzy troszczą się o swój wygląd i lubią się odpowiednio ubrać. Każdy w tych miejscach kupi coś dla siebie. Wystarczy przespacerować się pomiędzy stoiskami.

Tags: garnitur, krawat, wygląd, zestaw